NAGRADE


Častni hudi maček: Slobodan Šijan
Hudi maček: Hladni plen (Fritt Vilt)
Tromin maček: Lloyd Kaufman
Mladi hudi maček: Rakete
Vinski šampion Hudi maček: šipon 2007, Milan Hlebec

ŽIRIJE

Hudi maček: Franci Slak, Gorazd Trušnovec, Aleš Hladnik
Mladi hudi maček: Aleksandar Radivojević, Radovan Čok, Boštjan Lačen

TEKMOVALNI PROGRAM HUDI MAČEK

Hladni plen (Fritt Vilt, 2006, NOR, Roar Uthaug)
Poultrygeist: noč kokošje smrti (Poultrygeist: Night Of The Chicken Dead, 2006, USA, Lloyd Kaufman)
Zlomljena (Broken, 2006, UK, Simon Boyes,Adam Mason)
Hladna ura (La Hora Fria, 2006, ESP, Elio Quiroga)
Zlo (To Kako, 2005, GRE, Yorgos Noussias)

TEKMOVALNI PROGRAM MLADI HUDI MAČEK

Rakete (2006, SER, Vladimir Mančić)
1/2 (2007, SLO, Slobodan Maksimović)
Goslač (2007, SLO, Matej Kolmanko)
Majhna smrt (La Petit Mort, 2005, CAN, Eric Falardeau)
Novi prometni predpisi (SLO, 2006, Gašper Uršič)
Pacient 0 (Pacijent 0, 2006, SER, Miroslav Lakobrija)
Popravni izpit (2007, SLO, Vid Voršič)
Regoč (2006, CRO, Helena Bulaja)
Štirje prijatelji (2007, SLO, Dobruška Černela)
Tujca v noči 1 (2006, SLO, Maja Šest)
Žrtev (2007, SLO, Tomaž Gorkič)
Rojstni dan, ki ga nikoli ne pozabim (2007, SLO, Adrijan Vrtačnik)

TEKMOVALNI PROGRAM VINSKI ŠAMPION HUDI MAČEK

Dveri Pax
Kupljen vino Jeruzalem
Jeruzalem Ormož
Radgonske gorice
MiroVino
Turistično-vinogradniška kmetija Hlebec

OTVORITVENI FILM

Kakor v nebesih, tako na zemlji (2007, SLO, Franci Slak)

RETROSPEKTIVE

Slobodan Šijan:

Kdo neki tam poje (Ko to tamo peva, 1980)
Maratonci tečejo častni krog (Maratonci trče počasni krug, 1982)

Lloyd Kaufman:


Narednik Kabukiman NYPD (Sgt.Kabukiman NYPD, 1991)
Tromeo in Julija (Tromeo And Juliet, 1996)
Toksični maščevalec (The Toxic Avenger, 1985)
Živi teror (Terror Firmer, 1999)

Češki znanstveno-fantastični film:


Konec avgusta v hotelu Ozon ( Konec srpna u hotelu Ozon, 1967, Jan Schmidt)
Smrtonosna iznajdba (Vynalez zkazy, 1958, Karel Zeman)
Ikarija XB-1 (Ikarie XB-1, 1963, Jindrich Polak)

POSEBNA PROJEKCIJA OB 20-LETNICI

Nekromantik (GER, 1987, Jorg Buttgereit)

DIGITAL LUDILO

Diktatorji se poljubljajo bolje (Diktatoren kuessen besser, 2007, AUT,
Juan Carlos Recalde)
Smrtno resno (Dead Serious, 2007, SLO, Andrej Arsenijevič)
Tengers (2007, JAR, Michael Rix)
Bore Lee: Zlati nunčaki (Bore Lee: zlatne čaklje, 2007, ČG, Zoran Bojović)
Manevri (2007, SLO, Roman Marič, Štefan Celec)
Yakov Levi Special (UKR):
Nesramno (Shameless, 2005)
Neokusno (Tasteless, 2006)
Zaklete babuške (Matroshka Dolls Of Doom, 2004)
Penisella (2006)
Duh markiza de Sada (The Ghost Of Marquis de Sade, 2002)

Zov leptirice (Izbor iz Festivala srbskega filma fantastike)
Best of RAF Zagreb 2002-2006

DELAVNICE

Make Your Own Damn Movie! Master Class
(Lloyd Kaufman)

PREDAVANJA

Srbski grozljivi film (mag. Dejan OgnjanoviĆ)
Vodič skozi Japonski film (Velimir Grgić)
Šok koridor– kultna Bg TV oddaja v živo!

VINSKI PROGRAM

Predstavitev vinarjev na simbolični vinski cesti
Vinski sejem na Golarjevi domačiji
Simbolična vinska cesta na Prleškem sejmu s podelitvijo nagrad

KONCERTI

Klemen Klemen (SLO)
Vrooom (SER)
Bleed On (SLO)
Vulvathrone (SLO)
Obnounce (SLO)
Wasserdicht (SLO)
DJ Mark-Tune (SLO)
DJ Alfred Azetto (I)

GOSTI

Slobodan Šijan (SER), Thomas Moldestadt (NOR), Lloyd Kaufman (USA), Yorgos Noussias (GRE), Nadja Brand (UK), Julio Perillan (ESP), Recalde Sisters (AUT), Andrej Arsenijevič (SLO), Dejan Ognjanović (SER), Velimir Grgić (CRO), Aleksandar Radivojević (SER), Nenad Bekvalac (SER)