KINO DVORANA KULTURNI DOM

 

12.00   IZBOR ANIMIRANIH FILMOV ZA OTROKE Blok 1
           Slonov program 2018
            7+

           ZAČARANI KINO

 

13.00   APRIL IN NENAVADNI SVET / APRIL ET LE MONDE TRUQUÉ
           
Francija, Belgija, Kanada; 2015; 105 min; v francoščini s slovenskimi podnapisi
            10+
           
ZAČARANI KINO


15.00  PREMIKA
           Tajska; 2017; 90 min; v tajščini z angleškimi podnapisi
           IZVEN TEKMOVALNEGA PROGRAMA

 

17.00   ŽURIRAJ IN UMRI MLAD / DIE LETZTE PARTY DEINES LEBENS
            Avstrija; 2018; 90 min; v nemščini z angleškimi in slovenskimi podnapisi
            HUDI MAČEK

 

19.00   OTO
            Slovenija; 2018; 90 min; v slovenščini
            Gostje: Vasja Rovšnik in ekipa filma
            IZVEN TEKMOVALNEGA PROGRAMA

 

21.00   CHARISMATA
            Velika Britanija; 2017; 96 min; v angleščini s slovenskimi podnapisi
            Gosta: Andy Collier & Ross Scaife
            HUDI MAČEK

23.00  HAGAZUSSA – POGANSKO PREKLETSTVO / HAGAZUSSA - DER HEXENFLUCH
          
Nemčija, Avstrija; 2017; 102 min; v nemščini z angleškimi in slovenskimi podnapisi
           HUDI MAČEK

 

 

KINO NA PROSTEM (GLAVNI TRG)



20.30  DUŠAN KASTELIC – KRATKI FILMI
           Retrospektiva
           Gost: Dušan Kastelic
           ANIMANIA

 

21.30   LUTKE: DOPADLJIVI ŠARM STRAHU
            Izbor hrvaških kratkih filmskih grozljivk
            Gost: Božidar Trkulja
            ANIMANIA

 

23.00   ROSEMARYJIN OTROK / ROSEMARY'S BABY
            ZDA; 1968; 137 min; v angleščini s slovenskimi podnapisi
            RETROSPEKTIVA

 

KINO STARI TRG

           

21:00   MELIES D'ARGENT blok 2
            KRATKI FILMI

 

22.30   DICK DYNAMITE
           PREDSTAVITEV CROWDFUNDING KAMPANIJE
           Gost: Robbie Davidson

 

23.00   SLAVE TO THE GRIND
            Kanada; 2018; 99 min; v angleščini
            HRUPNI MAČEK

 

 

MESTNA HIŠA



18.00   SLOVENSKE AVTOHTONE SORTE
            VINSKI PROGRAM
            Gost: Robert Gorjak

 

 

KRANERJEVA KLET



 

16:00   MELIES D'ARGENT blok 1
            KRATKI FILMI

 

17.30   SLAKOV HUDI MAČEK blok 2
           
KRATKI FILMI

19.00   BUNCH OF KUNST – FILM O SLEAFORD MODS / BUNCH OF KUNST – A FILM ABOUT SLEAFORD MODS
            Nemčija; 2017; 102 min; v angleščini
            HRUPNI MAČEK

 

Bar MITRA

21.00   KARAVANA
            GLASBENO-GLEDALIŠKI PERFORMANS