KINO DVORANA KULTURNI DOM

 

12.00   IZBOR ANIMIRANIH FILMOV ZA OTROKE Blok 2
            7+
            ZAČARANI KINO

 

13.00   THELMA
           
Norveška, Francija, Danska, Švedska; 2017; 116 min; v norveščini s slovenskimi
            podnapisi
            14+
            ZAČARANI KINO

15.00  CHARISMATA
           
Velika Britanija; 2017; 96 min; v angleščini s slovenskimi podnapisi
            Gosta: Andy Collier & Ross Scaife
            HUDI MAČEK

 

17.00   VAMPIR VIDAR / VAMPYRVIDAR
           
Norveška; 2018; 83 min; v norveščini z angleškimi in slovenskimi podnapisi
            Gost: Thomas Aske Berg
            HUDI MAČEK

 

19.00   PODOBE APARTHEIDA / IMAGES OF APARTHEID: FILMMAKING ON THE FRINGE
            IN THE OLD SOUTH AFRICA

           
Velika Britanija, Južna Afrika; 2018; 83 min; v angleščini  
            ŠOK DOK

 

21.00   ERREMENTARI
            Španija, Francija; 2017; 98 min; v baskovščini z angleškimi in slovenskimi podnapisi
            Gost: Paul Urkijo Alijo
            HUDI MAČEK

 

23.00   TRAUMA
            Čile; 2017; 106 min; v španščini z angleškimi in slovenskimi podnapisi
            HUDI MAČEK

 

 

KINO NA PROSTEM (GLAVNI TRG)

 

17.00   POETIKA GROZE & IVICA STEVANOVIĆ
            Nove knjige iz edicije založbe Orfelin in grafični romani Ivice Stevanovića
            Gosta: Dejan Ognjanović, Ivica Stevanović
            PREDSTAVITEV KNJIG

 

18.00   PLES MRTVIH
            Oblikovalka: EdiTh
            MODNI PERFORMANS

 

19.30   ZOMBIE WALK!

 

20.30   ZAKLJUČNA PRIREDITEV S PODELITVIJO NAGRAD
            Voditelj: Stephane Everaert

 



 

 

GOLARJEVA DOMAČIJA

 

22.00   GLASBA JE ČASOVNA UMETNOST 3, LP FILM LAIBACH
           
Slovenija; 2018; 52 min; v slovenščini z angleškimi podnapisi
            Gosta: Igor Zupe, Lukas Miheljak
           
HRUPNI MAČEK

23.00   MELIES D'ARGENT blok 1
            KRATKI FILMI

 

 

KRANERJEVA KLET

 

14.00   SLAKOV HUDI MAČEK blok 1
            KRATKI FILMI

 

15:30   MELIES D'ARGENT blok 2
            KRATKI FILMI

 

17.00   ELEKTRIČNE SANJE
            Slovenija; 2018; 72 min; v slovenščini z angleškimi podnapisi
            HRUPNI MAČEK

 

21.00   MALA DELAVNICA GROZE
            
KRATKI FILMI, POSNETI V DELAVNICI 

22.00   LEE HARDCASTLE – ANIMIRANE GROZLJIVKE / CLAYMATION HORROR
            Izbor animiranih filmov v claymation tehniki, ki niso za otroke
            Gost: Lee Hardcastle
            ANIMANIA